حضور کاروان شادي ميلاد ثامن الحجج در شهرستان بهمئي

حضور کاروان شادی میلاد ثامن الحجج در شهرستان بهمئی

جهانشاد طاعتي پور گفت: با توجه به فرارسيدن ميلاد امام رضا (عليه السلام) و محدوديت در برگزاري مراسم و تجمعات ديني در مساجد، کاروان شادي و دژه ماشيني با هدف ايجاد نشاط و معنويت در شهرستان بهمئي به حرکت در آمد.
شناسه خبر : 12965 تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۵۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ جهانشاد طاعتی پور گفت:به مناسبت میلام امام رضا (ع)جشن  کاروان شادی و رژه ماشینی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت به همت و با حضور کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سطح شهر لیکک از توابع شهرستان بهمئی برگزار شد.

رئیس اداره فرهنک و ارشاد اسلامی شهرستان  بهمئی ضمن تبریک میلاد امام رضا(علیه السلام) و گرامیداشت دهه کرامت گفت:با توجه به فرارسیدن میلاد امام رضا(علیه السلام) و بدلیل شرایط موجود و بیماری کرونا و محدودیت در برگزاری مراسم و تجمعات دینی در مساجد، کاروان شادی و رژه ماشینی به همت کانون های فرهنگی و هنری مساجد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و همچنین حضور هیات های مذهبی هیات امنای مساجد و ادارات و نهادها، با هدف ایجاد نشاط و معنویت در شهرستان بهمئی به حرکت در آمد.

طاعتی پور افزود: هدف از برگزاری این جشن فرهنگ‌سازی، امید، شادابی عمومی، ترویج سیره امام رضا(ع) و حمایت حرکت‌های مردمی در جشن‌های میلاد امام رضا(ع) است.

گفتنی است ، در پایان این مراسم جشن، حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ویسی نژاد،کارشناس امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان در باب فضایل و شخصیت امام رضا(علیه السلام) سخنرانی و علی شکیبا زاده مداح اهل بیت عصمت و طهارت شهرستان نیز به مولودی خوانی پرداختند.