خدام امام رضا(ع) از گروه هاي جهادي گچساران تجليل کردند

خدام امام رضا(ع) از گروه های جهادی گچساران تجلیل کردند

محمدجان رجبي گفت:خادمان حرم رضوي از همياران سلامت و گروه هاي جهادي گچساران تجليل کردند
شناسه خبر : 12897 تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۰۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان کهگیلویه و بویراحمد؛محمدجان رجبی گفت:خادمان حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) به مناسبت دهه کرامت با حضور در شهر گچساران از گروه های جهادی فعال در عرصه مبارزه با ویروس کرونا و کمک به آسیب دیدگان اقشار مختلف بی سرپرست و نیازمندان ،تولید کنندگان ماسک و دستکش رایگان،خیاطان ،بخشندگان اجاره مغازه های آسیب دیده از ویروس کرونا ، نانوایان توزیع کننده نان مهربانی ،خیرین ، آشپزان و خادمیاران افتخاری شهرستان گچساران تجلیل کردند.

 

 

 

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری باقرالعلوم مسجد امام حسین (علیه السلام) گچساران افزود: در مبارزه با بیماری کرونا افراد جهادی با گذشتن از جان،مال و امکانات خود در این شرایط حضور فعال و موثر داشتند که از این عزیران تقدیر ویژه شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید امین اله حجازی ضمن خیر مقدم به خدام حرم رضوی بیان داشت:در عرصه مبارزه با بیماری کرونا،گروه ههای جهادی شهر گچساران در قالب برنامه های مختلف به یاری آسیب دیدگان از بیماری کرونا، نقش ارزشمند و ماندگار داشتند .

 

امام جمعه گچساران تصریح کرد:سال های گذشته با ورود کاروان گرانقدر زیر سایه خورشید دوستداران امام رئوف از هر نقطه خود را به بیرق سبز امام رضا(علیه السلام ) می رساندند تا عطر خوش رضوی را استشمام کنند و قلبشان را با بارگاه امام مهریانیها گره بزنند اما امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا این کاروان معنوی برنامه تجمعی نداشتند.

 

در ادامه خادمین حرم به اجرای برنامه های فرهنگی شامل:سخنرانی،مولودی خوانی،اهداء نشان به قاری نوجوان کانون،و هدیه متبرک به دختران خردسال پرداختند .

 

و در پایان خادمان حرم رضوی با به اهتزاز درآوردن پرچم امام مهریانی به کلیه حاضران در سالن کانون ،نبات،نمک و پیکسل گنبد طلایی با تصویر سردار دلها (شهید حاج قاسم سلیمانی) اهداء و سپس جهت اهداء احترام به مقام شامخ شهداء با شاخه گل بر سر مزار شهداء و ائمه جمعه فقید شهر گچساران ادای احترام کردند