ديدار با خانواده شهيد عليداد جوخ در دهه کرامت

دیدار با خانواده شهید علیداد جوخ در دهه کرامت

به مناسبت دهه کرامت، مدير کانون فرهنگي و هنري جاثيه با خانواده شهيد عليداد جوخ از شهداي دفاع مقدس و مدافع وطن بهمئي ديدار کرد.
شناسه خبر : 12862 تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۰:۱۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان کهگیلوِه و بویراحمد؛به مناسبت دهه کرامت،حکیمه جوانپور مدیر کانون فرهنگی و هنری جاثیه ،حجت الاسلام حکمت اله ثنایی فرماندار شهرستان بهمئی و جهانشاد طاعتی پور با خانواده شهید علیداد جوخ دیدار کرد

حجت الاسلام ثنایی گفت: همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و به وصیت و سفارشات آنها عمل کنیم.

فرماندار شهرستان بهمئی در این دیدار با اشاره بر ضرورت تکریم خانواده شهداء اظهار داشت: خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.

جهانشاد طاعتی پور خاطرنشان کرد: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی افزود: هدف ما این است که در راه کشور از خودگذشتگی و فداکاری کنیم. افرادی که در راه وطن جان خود را فدا می‌کنند در نگاه اسلام زنده هستند و آیاتی در قرآن نیز یادآور این مسئله است.

حکیمه جوانپور با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم و ارزشمند مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد، سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران جهادگر می باشد که باید این دیدارها در مناسبت ها و برنامه های دیگر نیز تداوم داشته باشد بیان کرد: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا،آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.

مدیر کانون فرهنگی و هنری جاثیه، مسجد حسینیه شهید احمدی روشن شهرستان بهمئی ادامه داد:در این دیدار از مادر  گرانقدر شهید علیداد جوخ تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است شهید علیداد جوخ در تاریخ 9/7/1349 ولادت یافت و در تاریخ 9/7/1367 در کردستان به درجه رفیع شهادت نایل شد .