توجه به اولياء الله ،برکت الهي براي انسان ها در پي دارد .

توجه به اولیاء الله ،برکت الهی برای انسان ها در پی دارد .

آيت الله سيد نصير حسيني گفت:خداوند به يمن وجود فرستادگان الهي و ائمه اطهار عليه السلام نگاه ويژه اي به ما داشته و توجه به اولياء الله ،برکت الهي نيز براي انسان ها در پي دارد .
شناسه خبر : 12652 تاریخ انتشار : ۹ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۴۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ آیت الله سید نصیر حسینی ابراز داشت:خداوند با وجود ائمه اطهار (علیه السلام)، به انسان ها عنایت کرده است که ستاره های درخشان و خورشید های فروزان را در عالم انسانیت آفرید تا همیشه بدرخشند و چراغ هدایتی برای عالم انسانی باشند  که اگر اینها نبودند بشر اهمیتی نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در دهه کرامت تداعی می‌شوند و این دهه یادآور تمام خوبی‌ها است چرا که در این  ایام نعمت و برکت بر مسلمانان بویژه پیروان اهل بیت (علیه السلام) جاری شد.

وی بیان کرد: خداوند توجه خاصی به جامعه ایرانی کرد و امامزادگانی از اولاد و نوادگان امام موسی بن جعفر (علیه السلام) را در کشور ما فرستاد و برکت امام موسی بن جعفر (علیه السلام) شامل حال ما شده است .

امام جمعه یاسوج به نقش مساجد در دهه کرامت اشاره کرد و افزود:بهنرین برگزار کنندگان دهه کرامت مساجد هستند که برنامه ها و آئین های مختلف شایسته این ایام را به خوبی برگزار کنند و نقش اجرائی موثری دارند.

آیت الله حسینی ادامه داد: دهه کرامت متعلق به مردم است و هر کس به سهم خود وظیفه دارد برای انتقال کرامات و فضائل اهل بیت (علیه السلام) به جوانان و نوجوانان، مخصوصاً در این ایام تلاش کند.