مسابقه دلنوشته‌اي خطاب به امام رضا(ع) در سطح کانون‌هاي فهما استان کهگيلويه و بويراحمد

مسابقه دلنوشته‌ای خطاب به امام رضا(ع) در سطح کانون‌های فهما استان کهگیلویه و بویراحمد

علي مودت فر گفت: مسابقه فرهنگي "دلنوشته اي خطاب به حضرت امام رضا عليه السلام" به مناسبت فرارسيدن ولادت امام رضا عليه السلام و دهه کرامت توسط کانون فرهنگي و هنري احقاف مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار مي گردد
شناسه خبر : 12534 تاریخ انتشار : ۷ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۵۷

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان کهگیلویه و بویراحمد؛علی مودت گفت:کانون فرهنگی و هنری احقاف مسجد صاحب الزمان(عج) ،مسابقه دلنوشته ای به امام رضا علیه السلام را برگزار می کند.

مدیر کانون فرهنگی و هنری احقاف مسجد صاحب الزمان(عج)، پرداختن به جلوه های زیبای زیارت،ایجاد زمینه برای ارتباط بیشتر مردم با فضایل معنوی حضرت امام رضا علیه السلام،بیان حالات معنوی جوانان و نوجوانان و جلوه آن در آثار فرهنگی و هنری را از اهداف این مسابقه برشمرد .

علی مودت تصریح کرد: اجرای این مسابقه می تواند نقش سازنده و تاثیرگذار جهت معرفی و شناخت بیشتر امام رضا علیه السلام داشته باشد و شرکت کنندگان دلنوشته ها و حرف های خود را با آقا علی بن موسی الرضا(ع)در میان می گذارند.

وی افزود:شرکت‌کننده‌گان در این مسابقه باید دلنوشته‌های خود را حداکثر در هشت سطر نوشته و آثار خود را از طریق واتساپ به شماره 09178436833 تا تاریخ 13 تیرماه ارسال کنند .

این فعال فرهنگی ادامه داد:در پایان مسابقه به بهترین دلنوشته ها جوائزی اهداء می شود.